Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Sudan

Nieruchomość na sprzedaż w Sudanie
Sudan jest państwem afrykańskim. Graniczy z Egiptem na północy, z Morzem Czerwonym na północnym wschodzie, z Erytreą i Etiopią na wschodzie, z Sudanem Południowym na południu, z Republiką Środkowoafrykańską na południu. na zachód, z Czadem na zachodzie i Libią na północnym zachodzie.
Jej stolicą jest Chartum.
Sudan jest państwem o poważnych trudnościach, ponieważ w XX wieku nękały go wojny domowe. Sytuacja gospodarcza pogorszyła się pomimo sankcji ze strony Stanów Zjednoczonych.
Sektor budownictwa i nieruchomości jest jednym z niewielu, który przyczynia się do poprawy PKB w Sudanie.
Pomimo skomplikowanego okresu i kryzysu gospodarczego, jego stolica Chartum nadal odnotowuje wygórowane ceny nieruchomości na sprzedaż w Sudanie, nawet cena gruntów w centralnych obszarach Chartumu jest wysoka.
Nie ma wątpliwości, że w tej chwili nie jest wskazane odwiedzanie Sudanu, ale dla lekkomyślnych, którzy nadal wierzą, że mogą prowadzić interesy, inwestując w nieruchomości na sprzedaż w Sudanie, możemy doradzić w różnych miejscach.
Z pewnością stolica Chartum jest w stanie zaoferować najlepsze nieruchomości na sprzedaż w Sudanie, zarówno dlatego, że znajduje się nad brzegiem Nilu, jak i dlatego, że jest to miasto, które może zaoferować więcej alternatyw i infrastruktury.
Najlepszą okolicą, w której można szukać nieruchomości na sprzedaż, jest zdecydowanie Bahri na północy stolicy.
Innym ciekawym miejscem jest Port Sudan, tętniący życiem i komercyjny dzięki swojemu portowi.
Po przeciwnej stronie rzeki Nil, tuż przed Chartumem, widać Omdurmana, który nie ma liczby nieruchomości na sprzedaż stolicy, ale z pewnością może zaoferować interesujące możliwości inwestycyjne.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Midtown Projects & Development Główny marketing nieruchomości w Sudanie i na Bliskim Wschodzie Projekt składa się z terenu + antresola + 7 pięter J...
Cod. 34172

Sprzedaż Budynek, Sudan, Khartoum, Khartoum, Khartoum 3, Victoria st

3,705,470.29PLN
Sprzedaż
Budynek

560 m²
Budynek 4 piętro, 4 apartamenty, pół mieszkania u góry, około 20 pokoi, 8 łazienek, 4 kuchnie, pojedynczy teren, 3 otwarte witryny, 7 minut od lotn...
Sprzedaż Grunty MADINAH zasadniczą i snu (certyfikat badań) rozmiary i różne ceny odpowiednie bezpośrednio od właściciela. Telefon: 00249925195094 Wat...
Cod. 27315

Sprzedaż Gospodarstwo wiejskie, Sudan, Khartoum, Khartoum, Khartoum

Reserved negotiation
Sprzedaż
Gospodarstwo wiejskie

28000 m²
na sprzedaż
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB